Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

KONTAKT:

  • Adres: ul. Katowicka 3, 43-426 Dębowiec
  • Telefon: 33 856-22-42, tel. kom. 501-967-411
  • Fax: 33 856-22-42
  • E-mail: gops@debowiec.cieszyn.pl

 

GODZINY URZĘDOWANIA:

poniedziałek - środa 7.30 - 15.30
czwartek 7.30 - 16.30
piątek 7.30 - 14.30

 

PRACOWNICY:

  • Kierownik GOPS: Łucja Stolpa
  • Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszy Alimentacyjnych, Karta Dużej Rodziny, dodatki mieszkaniowe i energetyczne oraz świadczenie wychowawcze „500+”: Agnieszka Pawińska , Justyna Wawrzacz
  • Pracownicy socjalni:
  • Ilona Matuszek: Sołectwa – Ogrodzona, Iskrzyczyn
  • Dorota Hanzel: Sołectwa – Gumna, Kostkowice, Łączka oraz ulice
    w Dębowcu: Katowicka, Ogrodowa, Polna, Żniwna
  • Joanna Czyrko: Dębowiec (z wyłączeniem ulic: Katowicka, Ogrodowa, Polna, Żniwna), Simoradz
  • Asystent rodziny: Benigna Mońko
  • Główna księgowa: Magdalena Szymczak
  • Księgowa/sekretarka/referent ds. funduszy alimentacyjnych/obsługa stypendiów szkolnych: Magdalena Michalska

 

KONTAKT MAILOWY:

  • lucja.stolpa@debowiec.cieszyn.pl
  • agnieszka.pawinska@debowiec.cieszyn.pl
  • justyna.wawrzacz@debowiec.cieszyn.pl
  • ilona.matuszek@debowiec.cieszyn.pl
  • dorota.hanzel@debowiec.cieszyn.pl
  • joanna.czyrko@debowiec.cieszyn.pl
  • magdalena.michalska@debowiec.cieszyn.pl
  • magdalena.szymczak@debowiec.cieszyn.pl
Strony:
Facebook