Spotkanie Escape - Skoczów MCK Sala Pod Pegazem

2017-01-16 16:15
Galeria

  

Co to jest Escape?

Escape to wydarzenie tworzone przez młodych i dla młodych, mające na celu integrację ludzi z różnych środowisk oraz pokazywania świata z trochę z innej perspektywy. Sama impreza składa się z dwóch głównych części. W pierwszej zawsze jest koncert z przesłaniem oraz inspirujące słowo. Druga część to czas na rozmowę przy kawie i herbacie. Escape to w pełni otwarte oraz darmowe wydarzenie. Każdy kto tylko ma ochotę nas odwiedzić, jest mile widziany. Ekipa escape działa również charytatywnie, m.in organizując koncert charytatywny Aktywuj Dobro oraz wspierając ogólnopolską akcje szlachetnej paczki.

Escape 2016

Za nami już cztery Escape w Skoczowie oraz jeden w Żorach. Na każdym z nich, sala MCK w Skoczowie oraz MOK Żory, wypełniały się po brzegi. Atmosfera na spotkaniach jest jedyna w swoim rodzaju, każdy uczestnik dokłada małą cegiełkę i czyni ją niepowtarzalną.

Ostatnim wydarzeniem jakie mieliśmy przyjemność zorganizować, to koncert charytatywny Aktywuj Dobro w Cieszynie. Program tworzyli Łowcy.B i Jacek Noch, Riffertone oraz Mikromusic Acoustic Trio. Całkowity dochód z imprezy został przekazany na rzecz budowy hospicjum w Skoczowie.

Escape 2017

W pierwszej połowie 2017 roku, zaplanowano serię pięciu Escape o nazwie Spotkanie. Tematyka będzie dotykać różnych zagadnień, związanych z duchową wędrówką człowieka tu na ziemi oraz jego przyszłości.

Pierwsza edycja Spotkania już w sobotę, 21.01.2017 o 18.00, MCK Sala Pod Pegazem, Skoczów. Dobra muzyka, ciekawy przekaz oraz czas na wspólne rozmowy. Nowością będzie open worship, czyli czas który umili nam swoim występem Dawid Fly. Zapraszamy!

 

Facebook