V AMATORSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DĘBOWIEC 2017 R.

2017-10-31 08:38
Galeria

 

W dniach 17-23.10.2017 r. w ośrodku kultury w Gumnach odbyła się V Edycja Turnieju Amatorów w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Dębowiec zorganizowana przez Ludowy Klub Sportowy „Korona” Gumna.

O wysokim poziomie turnieju świadczy fakt, iż walkę o Puchar Wójta toczyło równorzędnie w zaciętym boju co najmniej 10 zawodników. Z zadowoleniem należy zaznaczyć tendencję zwyżkową zainteresowania tą dyscypliną sportu. Ilość uczestników w Turnieju w stosunku do roku ubiegłego wzrosła niemalże o 100%.

Rozegrano 289 meczy w systemie każdy z każdym do dwóch wygranych setów, a wiek zawodników kształtował się w przedziale 18 do 75 lat.

1 miejsce i Puchar Wójta Gminy Dębowiec - Jan Wałach

2 miejsce - Andrzej Ryszkowski

3 miejsce - Otton Lanc

W kategorii kobiet 1 miejsce i Puchar Wójta Gminy Dębowiec zdobyła Oliwia Owczarzy.

Wszyscy uczestnicy Turnieju dzięki pozyskanym środkom finansowym z Gminy Dębowiec i sponsorów otrzymali symboliczne nagrody i dyplomy. Ponadto organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek, którym mogli zregenerować siły między wyczerpującymi rozgrywkami.

 

Uroczyste wręczenie Pucharu, nagród i dyplomów odbyło w dniu 26.10.2017r. Nagrody wręczyli: w imieniu Wójta Gminy Dębowiec - p. Karina Bogusz Dyrektor ośrodka kultury, Prezes LKS „Korona” Gumna Jan Żarski. Na uroczystym wręczeniu nagród obecny był również przedstawiciel lokalnej prasy - Głosu Ziemi Cieszyńskiej - p. Krzysztof Marciniuk.

Sędzia zawodów

Włodzimierz Świątek

Chętnych do uprawiania tej dyscypliny w ośrodku kultury w Gumnach prosimy o kontakt tel. 721 048 701

Foto: Krzysztof Marciniuk
Redakcja Głos Ziemi Cieszyńskiej

 

Facebook